nasze media Najnowszy numer MGN 04/2021
dodane 18.08.2006 16:09

(NIE)GRUBY KUZYN

Kuzyn katuje się odchudzaniem. Ktoś w żartach nazwał go grubasem. Teraz dostaje szału, gdy ktoś chce mu zrobić zdjęcie. A on wcale nie jest gruby. Kuzynki i kuzyni

Czasami jak się chłopak uprze na odchudzanie, to trudniej się z nim dogadać niż z dziewczyną. Nie drażnijcie kuzyna, tylko bardzo uważnie obserwujcie. Patrzcie, czy jego brzydzi, gdy Wy coś jecie, czy raczej patrzy łakomie. Jeśli go brzydzi jedzenie, to już niedobrze. Wtedy zgłoście swoje spostrzeżenia rodzicom. Ponieważ spędzacie czas wspólnie, dorośli mogą się długo nie zorientować, że chłopak się drastycznie odchudza.
Bardzo ostrożnie komentujcie od czasu do czasu czyjś wygląd i mówcie, że jakiś aktor lub aktorka lub ktoś ze znajomych jest za chudy. I znowu obserwujcie, jak on na to zareaguje. Tylko żeby on się nie zorientował, że robicie to specjalnie. Dlatego patrzcie, co się dzieje, zapraszajcie go do zabaw, nigdy nie chwalcie kogoś za urodę, uważajcie , dziewczyny, jak komentujecie urodę mężczyzn, bo on to będzie brał do siebie. Nie traktujcie go inaczej, nie róbcie zdjęć na siłę, nie namawiajcie na siłę do jedzenia, tylko akceptujcie go takim, jaki jest. Jednak wciąż patrzcie, ile chudnie i ile je! Jeśli uznacie, że sytuacja jest niebezpieczna, należy pogadać z dorosłymi i możliwe, że już wkrótce.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione