nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 16.08.2010 10:13

Czas dla przyjaciółek i chłopaka

Zaczęłam się spotykać z kolegą, świetnie się dogadujemy. Niestety, od tego momentu pojawiły się problemy z przyjaciółkami. Kilka razy nie mogłam z nimi gdzieś pójść, potem nawet mnie nie informowały, a teraz na forum pojawiły się opisy, że jestem dziecinna, że straciłam dla niego głowę. Jak pogodzić spotkania z chłopakiem i przyjaciółkami? Nastolatka

Bardzo możliwe, że koleżanki są zazdrosne. Wiem z cala pewnością, ze da się połączyć przyjaźń i chłopaka. To tylko na początku wszystko się miesza. Potem jest dobrze, jeśli chłopak rozwija swoje hobby, ma jakieś zajęcia, a dziewczyna tak samo. Jeśli z Waszej grupy tylko Ty masz chłopaka, to pojawiła się nowa sytuacja, stąd te problemy. Nie jest ładnie, ze piszą coś na Twój temat, że nie omawiają tego z Tobą.
Możliwe, że ta przyjaźń osłabnie. Jeśli masz ochotę, to spotkaj się z koleżankami i spokojnie powiedz, że
nie potrafisz pogodzić wszystkiego, ale nie chcesz zrywać kontaktu, prosisz o trochę cierpliwości. Jeśli powiedzą, ze nie można tak, to znaczy, ze one są dziecinne. Nie martw się za bardzo. Wnet kolejne będą miały chłopaków i jakoś to sobie ułożycie. Polecam dziewczęce spotkania, które są wesołe, pomagają na wszystko, tylko uważajcie, by nie było zazdrości i zbyt wiele obgadywania.


Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione