nasze media MGN 07/2024
dodane 14.03.2010 20:20

Zniewolenie

Polubiłem koleżankę z klasy. Niestety, jest ona pod całkowitym wpływem przyjaciółki, która wszystko kontroluje: jej SMS-y, jej pocztę, jej gadu. Próbuję z dziewczyną pogadać, ale tamta natychmiast ją odciąga. Jest to przerażające, bo widzę, że ona szuka ze mną kontaktu, ale ślepo tamtej słucha... Gimnazjalista

Twoja główna misja powinna polegać na tym, by uwolnić tę dziewczynę od pseudo-przyjaciółki. Niestety,
jest ona kompletnie zniewolona, a tamta stosuje przemoc psychiczną, manipulację, terror. To już jest ostatni moment, by dziewczynę ratować.
Jeśli masz jej numer komórki, to zadzwoń i umów się z nią, ale już nawet nie po to, by jej pokazać, jak bardzo ją lubisz itd, lecz by jej wyjaśnić, że pozwoliła się całkowicie stłamsić, oddała całkowicie swoją wolność w ręce prymitywnej koleżanki. Jeśli ktoś jest tak traktowany przez długi czas, to będzie skutkować w różnych cechach jego charakteru. Będzie to osoba, która nie podejmie żadnej decyzji, ślepo pójdzie za swoim przywódcą i nie będzie potrafiła decydować o swoim życiu. W zasadzie o takiej sytuacji powinien wiedzieć szkolny psycholog. Powinien zrobić zajęcia na ten temat. To zdarza się wśród dziewczyn, że jedna
rządzi, druga ślepo słucha, ale między tymi dziewczynami przybrało to już całkiem chore proporcje.
Twoja ulubiona koleżanka musi zmienić hasła i absolutnie nie powinna udostępniać ich. Każdy człowiek musi mieć zakres pełnej prywatności.
Ja wiem, że pod tym kryje się Twoje zauroczenie. Ale zanim zaczniesz się o tę dziewczynę starać, musisz ją wyzwolić, bo ona jest w całkowitej niewoli.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..