nasze media MGN 07/2024
dodane 15.09.2009 15:23

Internetowa przyjaźń

Przez długi czas pisałem maile z świetną dziewczyną. Super się pisało, byliśmy sobą zachwyceni. Od jakiegoś czasu coś się psuje, już nie ma tej energii, która była w nas kiedyś. Jak wrócić do dawnych relacji? Gimnazjalista

Myślę, że czas Waszych wzajemnych fascynacji mógł minąc. Może relacja jest teraz po prostu na innym poziomie. Wystarczy szczerość. Oboje się zmieniacie, dorastacie, macie nowe problemy. Cieszcie się tym, że wszelkimi nowościami możecie się ze sobą dzielic. Natomiast stare sprawy nie wrócą, tylko będą inne. Cieszyć trzeba się tym, co jest, a nie rozczulać się nad tym, co było i nie może wrócić.
Mędrzec powiedział, że nic dwa razy się nie zdarza. Czas płynie nieustannie i wszystko się zmienia, a człowiek przede wszystkim. Dlatego bądźcie szczerzy w swoim pisaniu i oboje dbajcie o to, by mieć jak
najwięcej przyjaciół i znajomych w realu, nie tylko w pisaniu. Ale takie listy też bardzo pomagają w dorastaniu, bo analizuje się w nich codzienne zmagania i problemy.
Bywa i tak, że niektóre listowne relacje z czasem ulegają osłabieniu. Może coś takiego zbliża się w Waszym kontakcie? Decyzja należy tylko do Was.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..