nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 16.08.2008 19:37

Ochłodzenie przyjaźni

Moja przyjaciółka od jakiegoś czasu oddala się ode mnie. Wczoraj zauważyłam, że była na spacerze z innymi koleżankami. Nawet mnie nie zaprosiły, nie zapytały. Co ja mam robić? Zawiedziona

Często się zdarza, że przyjaźń ulega ochłodzeniu. Czasami nawet zanika. W wieku dojrzewania zmieniają sie charaktery, pojawiają sie nowe zainteresowania, następuje jakby "przesyt" koleżanką. Pojawiają sie zazdrości, wielkie zaciekawienie innymi osobami. U niektórych dziewczyn następuje bardzo mocne zainteresowanie chłopakami- szukają wtedy takich koleżanek, z którymi na okrągło o tym rozmawiają.
Najważniejsza jest szczerość. Dlatego prosto zapytaj koleżankę, czy woli trochę osłabić Wasze kontakty. Czy coś ją w Tobie denerwuje. Powiedz, że to rozumiesz, ale prosisz o szczerość.
Sama wyczujesz, jak ona odpowiada. Zapytaj wprost, dlaczego Ciebie nie zaprosiły na spacer. Według jej odpowiedzi przyjmiesz różne zachowania.
1. Wasza przyjaźń może ulec ochłodzeniu. Szukaj wtedy takich koleżanek, z którymi będziesz się dobrze dogadywała. Ale nigdy starej przyjaciółki nie obgaduj. Nie rezygnuj z tamtej przyjaźni, bo za kilka lat może znowu będziecie się świetnie rozumiały.
2. Może to tylko pomyłka, może jakaś inna dziewczyna próbuje odsunąć przyjaciółkę od Ciebie. Sprawdź jak to jest..
3. Bardzo polecam, by mieć dużą grupę koleżanek. Wtedy co jakiś czas raz jedna a raz druga staje się tą najbliższą przyjaciółką. Nie jest to żadna zdrada. Tylko nie wolno się obgadywać ani wyjawiać tajemnic. Po prostu można więcej czasu spędzać z tą dziewczyną, z którą w danym momencie
lepiej się rozumiemy.Font color=red>Więcej listów:


zadaj pytanie...


« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione