nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024
dodane 14.08.2006 09:44

GDZIE CI MĘŻCZYŹNI?

Chłopcy zwracają uwagę głównie na moją nieco starszą przyjaciółkę. Ona mi tłumaczy, że za bardzo im się narzucam. To co mam robić? Już mi kilku kolesi przeszło koło nosa! 13 -latka

Spróbuj jednak troche mniej myśleć o chłopakach. Oni są wolni i chcą sami wybierać. Jeśli Ty się narzucasz, to są ostrożni, odsuwają się.13 lat to bardzo młodziutki wiek i nie pisz, że kilku "kolesi przeszło Ci koło nosa". To brzmi ordynarnie, koszmarnie! To są słowa dojrzałej kobiety, takiej po przejściach. Jeśli Ty tak podchodzisz do chłopaków, to oni też będą Ciebie tak właśnie traktować.
Jeśli jednak zostawię tę sprawę, to powiem Ci zupełnie szczerze, że nikt tak do końca nie odkrył, w czym tkwi tajemnica powodzenia. Od tysięcy lat wszyscy szukają sposobów- stąd moda, kosmetyki, makijaże, różne zachowania. A przecież do jednych lgną, a do innych nie. W uczuciach nie ma nic na siłę, a kompleksy lub nawet zazdrość nic nie pomogą. Uwaga Twojej koleżanki wydaje mi się słuszna.Nigdy nie zapomnij, by szanować siebie i innych oraz by się odpowiednio zachowywać.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..