nasze media Mały Gość 06/2024
dodane 04.10.2010 19:19

Zazdrosna i zaborcza?

Bardzo kocham mojego chłopaka, on mnie też. Dlatego tak mnie zabolało, że ostatnio powiedział o jednej dziewczynie, że jest bardzo ładna. Nie chcę słuchać takich rzeczy, a on uważa, że to nic złego, bo tylko stwierdził, że ładna, a kocha mnie. Tylko ja mam się podobać! 17-latka

Podobać się może mu bardzo wiele dziewczyn. Tak samo Tobie mogą się podobać aktorzy, sportowcy, ale też różni koledzy. Lecz w tej jednej osobie, w której jesteśmy zakochani, widzimy coś więcej niż tylko urodę.
Bo uroda to jakby opakowanie. Ono jest ważne, ono musi nas pociągać. Ale wiele opakowań może się podobać. Najważniejsze jest wnętrze.
Ty uważasz, że jak kochasz, to już nikogo nie dostrzegasz, a dla niego to dwie różne sprawy. Kocha Ciebie, podobasz mu się, ale nie jest ślepy na urodę innych dziewczyn. Są chłopcy, którzy o tym nie mówią swoim dziewczynom, bo to podobanie jest dla nich kompletnie nieważne. Możesz mu wyjaśnić, że takie stwierdzenia są dla Ciebie przykre. Nie bądź zazdrosna, nie niszcz tego, co piękne, ciesz się każdym drobiazgiem i uwierz w swoje zalety. On dostrzegł w Tobie coś, czego inni nie widzą. Nie stawiaj mu żądań ponad miarę. Jeśli chcesz budować szczęśliwy związek, to nie możesz trzymać chłopaka w klatce pod kontrolą. Każde może mieć inne hobby, może mieć osobnych kolegów, koleżanki, wcale nie trzeba wspólnie spędzać każdej wolnej
chwili. Wiem że to trudne. Jeśli pochodzisz z problemowej rodziny, to będzie Ci szczególnie ciężko ufać i nie być zaborczą.Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..