nasze media Najnowszy numer MGN 01/2022
dodane 23.01.2010 18:48

Bez zobowiązań

Poznałam świetnego chłopaka, przetańczyliśmy kilka godzin, mieliśmy wiele tematów, potem mnie odwiedził, był pełen czułości. Na kolejną imprezę poszliśmy razem, sądziłam, że jesteśmy parą. Wyjaśnił, że nie chce wiązać się z nikim i mam tylko pozwolić na czułości, by było miło, ale bez zobowiązań... Maturzystka

Jak każdy normalny człowiek ma ten chłopak potrzebę bliskości, rozmowy, wspólnego spędzania czasu i czułości. Ale absolutnie nie zgadza się na to, co się z tym wiąże- czyli na odpowiedzialność za drugą osobę, na wspólne problemy, dzielenie się radościami, smutkami, czyli normalne życie we dwoje z perspektywą na przyszłość. Niestety, bardzo wielu chłopaków nie chce nawet myśleć o przyszłości. Chcą tylko korzystać, a w zamian nic nie dawać. Dziewczyny tak bardzo chcą kochać i być kochane, że się na takie chore układy zgadzają.
Musisz sama podjąć decyzję. Bo Ty go widzisz, Ty z nim rozmawiasz, znasz go chociaż trochę. Ja bym się nie zgodziła na czułości, jeśli nie chce, byście byli parą. Może jak go zastopujesz, to on się zastanowi i zacznie myśleć o innych relacjach? A jeśli powie sobie, że trudno, to przecież lepiej, bo co za pożytek z chłopaka, który nawet nie chce z dziewczyną chodzić.
Wiem, że marzysz o dobrym i czułym chłopaku. Ale on nim nie chce być. Z jednej strony postąpił uczciwie, bo nie udaje, szczerze powiedział, że nie chce być z żadną. Ale Ty chcesz chyba chłopaka na dobre i na złe, a nie kolegę do pocałunków, a potem pewnie i dalszego ciągu...
Lenistwo leży w naturze człowieka. Skoro dziewczyny na wszystko pozwalają, a niczego w zamian nie żądają, to nie należy się dziwi chłopakom, że to wykorzystują.

Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione