nasze media MGN 07/2024
dodane 22.09.2009 23:35

Bez wyznań

Bardzo spodobał mi się kolega ze szkoły i nie wiem, jak mu to powiedziec. Nastolatka

Raczej się nie mówi chłopakowi, że się podoba. Takie sprawy się najpierw pokazuje. Można tak jakoś chodzic po szkole, by wciąż byc w pobliżu niego, Jakoś uśmiechac się do niego, zachowywac się tak, jakby mu się chciało coś powiedziec. Można nawet poznac jego plan lekcji, by czasami z nim wchodzic
do budynku lub razem wychodzic. Możesz się jakoś dowiedziec, gdzie mieszka i możesz pokręcic się po okolicy. Wszystko po to, by on Ciebie kojarzył. Najlepiej by było, gdybyś po jakimś czasie mogła go o coś zapytac- o godzinę, o jakąś lekcję, książkę, zeszyt, temat na kartkówce. Bo potem już byście sobie mówili cześc. Potem można zapytac o numer gadu itd
Jeśli z miejsca napiszesz lub zadzwonisz z informacją, że Ci się podoba, to może Cię wyśmiac, może to wygadac innym. Zresztą, bnardzo wielu chłopaków może Ci się podobac. Jego staraj się trochę poznac, doprowadzic do rozmów i znajomości. Wtedy się przekonasz, czy możesz go lubic, czy jest miły, wartościowy.
Dlatego pokaż, że się nim interesujesz. Jeśli on się będzie uśmiechał, jeśli Cię nie odrzuci,nie wysmieje, to Wasza znajomośc może się rozwijac.
Oczywiście, decyzja należy do Ciebie. Zrobisz jak uważasz. Współczesne dziewczyny często składają wyznania, a potem jest im przykro, że chłopcy są źli, że się wyśmiewają, rozpowiadają. Lepiej się upewnic, czy nasze uczucie nie zostanie wyśmiane.Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..