nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 20.08.2008 08:03

Dziwne zachowanie

Koleżanka pokazała moje zdjecie swojemu kuzynowi/ 17 lat/, ktory stwierdził, że musi mnie poznać, bo bardzo mu się spodobałam. Byłam zainterygowana, gdy tam jechałam. Niestety, poznaliśmy się, lecz on wcale się do mnie nie odzywał, a wiem, że nie jest nieśmiały. Co to może znaczyć?

To chyba znaczy, że sytuacja go przerosła. Typowe głupawe zachowanie nastolatka. Jakby miał 14 lat, a nie 17. Rozumiem z listu, że okazja, byście isę poznali już minęła. Są chłopcy, którzy dużo zapowiadają, przechwalają się, a gdy przyjdzie co do czego, to milczą. Wstydzą się, są w sumie onieśmieleni.
Kuzyn zachował się dziecinnie. Albo zrobiłaś na nim piorunujące wrażenie, albo wyobraził sobie Ciebie jako nieziemską piękność i potem się zwiódł? Nie wiem.
Ja bym nic z tym nie robiła. Po co Ci kontakt z tak dziecinnym chłopakiem? Czekaj i poznawaj innych chłopaków. Rozumiem, że za rok pójdziesz do liceum, wtedy będą nowe znajomości.
Możliwe, że chłopak nie potrafił się wyluzować przy kuzynce, zablokowało go, więc nawiazanie kontaktu może pomóc. Tylko czy ma sens taka znajomość na odległość?
Ale jeśli chcesz wyjaśnić tę sprawę, to zapytaj telefonicznie lub elektronicznie swoją koleżankę. Dziwię się, że nie załatwiłyście tego od razu. Możesz też znią o tym nie rozmawiać, tylko poprosić o jego numer
komórki lub gadu. Ale ja bym tego nie robiła. Chłopak zachował się bardzo dziecinnie. Teraz mu pewnie głupio i nie będzie już mógł wyjść z tego z twarzą. Dlatego ja bym albo starała się o tej dziwnej przygodzie zapomnieć, albo omowiła tę sytuację z koleżanką. Miej do tego dystans, nie zamartwiaj się, nie analizuj, rózne sprawy zdarzają się w okresie dojrzewania.


Więcej listów:


zadaj pytanie...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione