nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021
dodane 04.08.2008 09:43

Instrukcja

Wnet się z nią spotkam. Ale boję się, że mnie zatka. Co robić? Jakie tematy poruszać? Jeśli milczenie się przedłuży, chyba zwariuję! Zauroczony

Najlepiej spotkać się tak, by razem gdzieś iść. Chodzenie bardzo pomaga w rozmowie. Pamiętaj o tym. Bo nie trzeba bez przerwy gadać, bo mijane obiekaty pomagają w doborze tematu itd.
Jest taka książka dla nastolatek "Kwiat kalafiora", gdzie dziewczyna i chłopak spotykają się, idą razem, kompletnie nic nie mówią. Uwielbiaja razem milczeć. Są gaduły i są milczki- wcale nie trzeba bez przerwy gadać, to nie radio, ktore nie może sobie pozwolic na ciszę.
Sprawdzone tematy to: ulubione i nielubiane potrawy, ulubiona muzyka, zespoły, sportowcy. Dobry temat to śmieszne wspomnienia z dzieciństwa, na pewno mieliście ulubione dobranocki, może nuciliście te same piosenki.
Gdy dwoje ludzi już bardzo się lubi i nie wstydzą sie siebie, to zaczynają czasami mowić o swoich wątpliwościach , kompleksach, obawach, strachu, radości, nadziei, o swoich uczuciach wreszcie...
Jeśli lubicie zwierzęta, to przygody ze swoimi zwierzętami można wspominać bez końca.

Niestety, jeśli mimo tego nie potrafisz rozmowiać, to może jednak trzeba jeszcze poczekać? Zapewniam Cię, że nawet bardzo nieśmiali chłopcy pewnego dnia jednak nawiązują kontakt z dziewczyną. Tylko może to jeszcze za wcześnie?Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione