nasze media MGN 07/2024
dodane 19.05.2008 20:37

Serce oszalało

Zakochałam sie do szaleństwa w pewnym chłopaku. On o tym nie wie. A ja nie mogę wytrzymać. Czy napisać do niego na gadu? 15-latka z nadwagą

Uczucia ukryj głęboko. Bo nie ujawnia się uczuć, jeśli ktoś może nas wyśmiać, wyszydzić. A w młodym wieku to się może zdarzyć. Jeśli masz jego numer gadu, to kiedyś napisz, ale zwyczajnie, po koleżeńsku, bez jakichkolwiek wyznań. Ot, co słychać, co porabia.
Zaliczasz się już do nastolatek w średnim wieku. Trzeba być jeszcze ostrożniejszym z okazywaniem uczuć. Jeśli na uśmiechy, spojrzenia, wiadomości na gadu on będzie nieczuły, to trzeba sercu ostro nakazać rezygnację. Brak wzajemności przeżył KAŻDY CZŁOWIEK. To niemiłe uczucie należy do życia. Od tego sie nie umiera, to się da przeżyc, tylko potrzebne jest poczucie humoru!!!!
Sama z siebie się śmiej. Bo uczucia nastolatek są jak iskra- zapalają się, płoną, nagle gasną. I już po chwili płonie coś nowego. Może być nawet tak, że Tobie przejdzie, a jemu się zacznie i dopiero po jakimś czasie się spotkacie.
Módl się dalej, staraj się go często spotykać, nie gadaj za dużo koleżankom, bo narobią plotek, nie ujawniaj uczuć, tylko wpadaj wciąż na niego, by sie przekonać, czy masz szanse, czy trzeba się odkochać.Więcej listów:


zadaj pytanie...
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..