nasze media Najnowszy numer MGN 07/2022
dodane 29.04.2008 14:51

Chaos w sercu

Chodziłam z cudownym chłopakiem. Nagle on mnie odtrącił. By nie być sama, zgodziłam się chodzić z innym, bardzo miłym i dobrym. Lecz wciąz tęsknię do tamtego. Już sama nie wiem, z którym chcę być , mam chaos w sercu. Licealistka

Nadużywacie słowa KOCHAM.
Odpowiedz sobie na kilka pytań:
1. Z którym z chłopaków chciałabyś wieść takie zwyczajne życie- z pracą, zarabaniem, sprzątaniem, gotowaniem. Życie bywa prozaiczne, trudne, pomysl, który z nich robi wrażenie bardziej odpowiedzialnego.
2. Pomyśl, który z nich wydaje się być lepszym ojcem w przyszlości, który wyniósł z domu lepszy przykład.
3. Pomyśl, który Cię w życiu uszanuje, będzie kochał w chorobie, w kłopotach.
4. Pamiętam mlodość kilku dziewczyn i pamiętam ich chłopaków. Ta, która miała najprzystojniejszego, zabawnego, czarująceo i dowcipnego, ma teraz go dalej, ale on się okazał słaby psychicznie, jest jej bardzo cięzko. Jej koleżanka miała chłopaka bardzo cichego, powolnego, małomównego, z którego
po latach zrobił się facet pewny siebie, potrafiący zarabiać, bardzo zaradny, daje rodzinie wielkie oparcie, są zgodną parą. Nikt by 30 lat temu nie pomyślał, że ta czwórka tak będzie po latach wyglądała.
5. Nie rozumiem, jak można chodzić z kimś, jeśli się go nie kocha. Powinnaś być szczera. Nie rozstawać sie, ale powiedzieć, że tak szybka zmiana chłopaka wprowadziła chaos w Twojej głowie. I chyba sama nie wiesz, co czujesz. Uczciwie to mówisz.
6. Pierwszy chłopak odciska mocne piętno, tworzy jakby model bycia z chłopakiem. Myślę, że tęsknisz za tym, co było miłe. Do tego dochodzi zraniona ambicja.
Decyzja nal;eży do Ciebie, ale uczciwość i szzcerość obowiązują.Więcej listów:


zadaj pytanie...« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione