nasze media Najnowszy numer MGN 04/2021
dodane 07.09.2006 15:36

Jak się zachować?

Miesiąc temu chodziłam z pewnym chłopakiem. Na wakacyjne SMS-y wydałam dużo pieniędzy, bo on miał puste konto. Posłał mi kiedyś wulgarnego SMS-a, nie odpowiedziałam. Potem długo milczał, a teraz puścił sygnał. Gdy go widzę, serce bije. Jak się zachować? Niepewna

Dobrze, że na wulgarnego SMS-a nie odpowiedziałaś, że pokazałaś, że masz swoje zasady. Musisz się szanować i tylko wtedy chłopcy będą Ciebie szanowali. Przy okazji powiedz mu, żeby nigdy więcej niczego takiego Ci nie posyłał.
Skoro o nim myślisz, możesz mu też wysłać sygnał, nawet jednego SMS-a, ale nie daj się więcej wykorzystywać. Pilnuj się bardziej! On nie darzy Cię jeszcze głębokim uczuciem, jest na to za młody. Dlatego niech z tego będzie ewentualnie chodzenie, ale bez tracenia głowy! Sądzę, że nawet koleżeństwo, sympatia, ale nie wielka miłość, bo on ani nie tęsknił, ani nie starał się o kontakty. Tacy bardzo mlodzi chlopcy szukają dziewczyn często tylko po, by zdobyć jakieś doświadczenie. A to chyba nie jest zbyt miłe być tak traktowanym. Dlatego chociaż serce drży, pilnuj się bardziej, nie trać na niego pieniędzy i żądaj dla siebie szacunku. Nie ma mowy o uczuciu, jeśli nie ma wzajemnego szacunku! Niech w przyszłości on Cię szuka. Kiedyś może być z niego świetny mężczyzna- narazie jest chłopakiem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione