nasze media Najnowszy numer MGN 02/2023

Gabi Szulik

|

MGN 12/2008

dodane 17.11.2008 10:55

Masz wiadomość

Piszę do Ciebie… bo bardzo mi na Tobie zależy. Zacznę od chwalenia się. „Mały Gość” jeszcze nigdy nie był tak ładny. Tylko mi nie mówcie, że Wam się mniej podoba niż w wersji poprzedniej. Ja w każdym razie bardzo jestem zadowolona z nowego wyglądu „Małego Gościa”.


Masz wiadomość   Jedynie trochę niepokoi mnie grubość. Od tego numeru już na stałe „Mały Gość” będzie grubszy o 16 stron. A w modzie, jak wiadomo, liczą się sylwetki smukłe. Ci, którzy nie lubią zbyt dużo czytać, niech się za bardzo nie martwią – w odnowionym „Małym Gościu” będzie dużo zdjęć, więc zamiast czytać, będą mogli oglądać. A teraz krótko o głównym temacie tego numeru, czyli o Roratach. W tym roku odbędą się pod nazwą „Piszę do Ciebie”.

Kto pisze? Już tłumaczę. Pisze przede wszystkim św. Paweł, bo tegoroczne Roraty są właśnie o nim. Jak wiecie z katechezy, pisać to on lubił. W samym Nowym Testamencie jest 13 jego listów. Pisał do swoich przyjaciół, którzy żyli w jego czasach, ale też do nas.

A dlaczego pisał? Bo bardzo mu na nas zależało. Dlatego, obudź się, rycerzu (ty, śpiąca księżniczko również), bo masz ważną wiadomość, od samego św. Pawła. Nie możesz tego przespać. Jeżeli nie wystarczy ci jeden budzik, zbierz ich kilkanaście.

Pozdrawia Was Gabi Szulik,
która już budziki przygotowała

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..