nasze media Najnowszy numer MGN 10/2022

KAI/p

dodane 26.10.2010 14:54

Taniec modlitewny w Poznaniu


W Poznaniu zakończyła się trzecia edycja Ogólnopolskich Warsztatów Tańca Integracyjnego, Hebrajskiego i Modlitewnego. Uczestniczyło w nich podczas minionych trzech dni prawie 50 osób z całego kraju, m.in. z Warszawy, Koszalina, Wrocławia, Szczecina i Jeleniej Góry.

„Staraliśmy się, aby uczestnicy naszych warsztatów mieli możliwość słuchania Słowa Bożego oraz własnego ciała. To tacy nasi dwaj przyjaciele, którym nie zawsze dajemy szansę się wypowiedzieć” – powiedziała w rozmowie z Katolickiej Agencji Informacyjnej współprowadząca zajęcia Anna Wieradzka, teolog, katechetka i instruktorka tańca, a jednocześnie twórczyni m.in. musicali ewangelizacyjnych. Podkreśliła ona, że organizatorom zależy na tym, aby „po wysłuchaniu Słowa Bożego i ciała uczestnicy z tego właśnie budowali modlitwę tańcem”.

Natomiast drugi z prowadzących warsztaty, Marek Stecko, aktor, tancerz i nauczyciel tańca, na stałe zawiązany z „Teatrem A” z Gliwic starał się przekazać uczestnikom warsztatów prawdę, że „piękne ciało to piękny umysł”.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione