nasze media Najnowszy numer MGN 07/2021

dziennik.pl/k

dodane 06.08.2008 12:34

Otylia w znakomitej formie

W Atenach Otylia Jędrzejczak zdobyła trzy medale olimpijskie. W Pekinie o powtórzenie tak znakomitego wyniku będzie ciężko, ale dwa krążki są na pewno w zasięgu naszej pływaczki - czytamy w serwisie dziennik.pl

Nasz zawodniczka wraca ponoć do życiowej formy. Wysoko ocenił ją trener Paweł Słomiński. Jak podkreślił, w jej przypadku zbliżające się zawody sprawiają podwyższoną gotowość i wytężoną pracę Jędrzejczak. Ucieszyło go też dobre zdrowie pływaczki.

W Pekinie trzykrotna medalistka z Aten na trzy dni przed pierwszym startem planuje popłynąć wszystkie konkurencje, do których została zgłoszona - 100 i 200 m stylem motylkowym oraz 400 m stylem dowolnym.

Mniej radośnie szkoleniowiec wypowiedział się o innym ze swoich podopiecznych, również faworycie igrzysk - Pawle Korzeniowskim.

"Rzeczywiście chwaliłem go po treningach w Hiszpanii. Niestety, ostatnie tygodnie nie były takie, jakbym oczekiwał. Wynika to z filozofii życia Pawła - w końcowym okresie przed startem najchętniej by nic nie robił. Ja bym to rozwiązał inaczej, ale jest dorosłym zawodnikiem" - wyjaśnił - podaje dziennik.pl

Ostrożnie o formie swoich zawodników wypowiadał się również szkoleniowiec MKP Szczecin, Mirosław Drozd.

"Jeszcze we wtorek rano mieliśmy trening w Japonii, a temperatura basenu wynosiła około 30,5 stopnia. Mimo tego Mateusz Sawrymowicz musiał przepłynąć 4,7 km, miał swoje zadania do zrobienia. Po wyjściu z wody był cały purpurowy" - powiedział trener Drozd.

« 1 »

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44
 • 3
  Nacixxx
  ostatnia aktywność: 28.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 7
 • 4
  kociaczek
 • 5
  aniela_b

Najwyżej docenione