nasze media Najnowszy numer MGN 10/2023
dodane 12.05.2022 12:13

Weź udział w konkursie i wygraj 4-letnie stypendium w klasie dwujęzycznej!

Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Międzynarodowymi zorganizowało ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „It’s good to be Young”, w którym główną nagrodą jest 4-letnie stypendium w klasie żeńskiej, dwujęzycznej.

Jak mówi Siostra Dyrektor szkoły Karolina Łuczak - Celem konkursu jest promowanie i zachęcenie uczennic klas 8 do nauki języka angielskiego. Ponadto wydarzenie ma wymiar symboliczny. Organizując konkurs „It’s good to be young” chcemy zachęcić młodzież do pozytywnego spojrzenia na świat i docenienia wspaniałego okresu w ich życiu jakim jest młodość.


Konkurs jest podzielony na dwa etapy. Pierwszy polega na napisaniu po angielsku pracy o temacie „Dlaczego warto być młodym?”. Trwa on do 16.05. Do tego dnia pracę należy wysłać na adres konkurs@nazaretanki.edu.pl. Drugi etap to przygotowanie w języku angielskim kreatywnego projektu, będącego rozwinięciem pracy opisowej z etapu I. Praca będzie prezentowana przed komisją. Ostateczne ogłoszenie zwycięzców konkursu planowane jest na 13 czerwca! Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie internetowej szkoły: http://nazaretanki.edu.pl/

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..