nasze media Najnowszy numer MGN 06/2022
dodane 12.05.2022 12:13

Weź udział w konkursie i wygraj 4-letnie stypendium w klasie dwujęzycznej!

Prywatne Liceum Ogólnokształcące Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Międzynarodowymi zorganizowało ogólnopolski konkurs z języka angielskiego „It’s good to be Young”, w którym główną nagrodą jest 4-letnie stypendium w klasie żeńskiej, dwujęzycznej.

Jak mówi Siostra Dyrektor szkoły Karolina Łuczak - Celem konkursu jest promowanie i zachęcenie uczennic klas 8 do nauki języka angielskiego. Ponadto wydarzenie ma wymiar symboliczny. Organizując konkurs „It’s good to be young” chcemy zachęcić młodzież do pozytywnego spojrzenia na świat i docenienia wspaniałego okresu w ich życiu jakim jest młodość.


Konkurs jest podzielony na dwa etapy. Pierwszy polega na napisaniu po angielsku pracy o temacie „Dlaczego warto być młodym?”. Trwa on do 16.05. Do tego dnia pracę należy wysłać na adres konkurs@nazaretanki.edu.pl. Drugi etap to przygotowanie w języku angielskim kreatywnego projektu, będącego rozwinięciem pracy opisowej z etapu I. Praca będzie prezentowana przed komisją. Ostateczne ogłoszenie zwycięzców konkursu planowane jest na 13 czerwca! Szczegóły i regulamin dostępne są na stronie internetowej szkoły: http://nazaretanki.edu.pl/

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione