nasze media Najnowszy numer MGN 03/2024

inf. prasowa

dodane 06.03.2020 09:35

Trwa konkurs na najlepszą książkę dziecięcą

Głosowanie do 10 marca.

- Wiemy, że w dobie smartfonów i internetu dobra książka to prawdziwy skarb - mówi dr Aleksandra Piotrowska. Psycholożka dziecięca, która od 11 edycji zasiada w jury konkursu, przyznaje, że przykłady płynące z nominowanych tytułów, przekonują, iż w tłumaczeniu świata, trenowaniu uważności, budzeniu pozytywnych emocji i rozwijaniu pasji, książka nie ma sobie równych.

Jak głosować?

Losy 15 nominowanych książek w Konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i Kropka” przechodzą w ręce dzieci i rodziców.  Żeby zagłosować wystarczą trzy kroki. Po pierwsze: należy zalogować się na stronie internetowej Konkursu na  Najlepszą Książkę Dziecięcą „Przecinek i Kropka” www.przecinekikropka.pl.

Po drugie: kliknąć "głosuj" w polu przy wybranym tytule. Po trzecie: w formularzu umieszczonym na stronie konkursowej wpisać autorską recenzję. Spośród wszystkich nadesłanych recenzji komisja konkursowa wyłoni 50 najlepszych.

Ich autorzy otrzymają 60-dniowy abonament na ebooki i audiobooki w Empik Go. W każdej kategorii wiekowej można oddać tylko jeden głos dziennie. Głosowanie trwa do 10 marca, a zwycięskie tytuły zostaną ogłoszone 4 kwietnia podczas Targów Książki Dziecięcej "Przecinek i Kropka", w warszawskim Centrum Koneser (wstęp bezpłatny).

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..