nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020

Joanna Juroszek Joanna Juroszek

dodane 26.09.2019 10:53

W "Małym Gościu" już październik :)

W najnowszym numerze piszemy o tym, dlaczego warto modlić się za księży, skąd biorą się huragany i czym jest freestyle football.

W najnowszym "Małym Gościu" znajdziecie też dwa prezenty. Pierwszym z nich jest margaretka, czyli specjalny formularz wpisany w kwiatek, pomocny w modlitwie za konkretnego księdza.

Drugi prezent to naklejka z cytatem z jednej z niedzielnych Ewangelii.

Październik to miesiąc Maryjny dlatego sporo w tym numerze piszemy o modlitwie różańcowej. Wiedzieliście na przykład, że dzięki niej wojska odnoszą spektakularne zwycięstwa?

W tym wydaniu znajdziecie też artykuł o Pompejach, gdzie znajduje się niezwykłe sanktuarium Matki Bożej. Tam też zrodziła się bardzo znana i skuteczna nowenna pompejańska.

Nasz redakcyjny kolega pisze o tym, skąd biorą się huragany i ich straszne imiona. Opowiadamy też o niezwykłej drużynie z Łodzi, która z piłką wyprawia prawdziwe cuda.

To tylko mała zapowiedź tego, co znajdziecie w październikowym numerze. Zapraszamy do lektury!

W "Małym Gościu" już październik :)

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione