nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 06.10.2018 16:00

Można zaprosić

On jest lektorem w kościele. Od dawna zwróciłam na niego uwagę i bardzo chciałabym go poznać. Od kilku dni siedzi mi w głowie pomysł, żeby zaprosić go do znajomych na Facebook'u. Z jednej strony fajnie, z drugiej, to dla mnie ujma, że dziewczyna zaprasza chłopaka - to tak, jakbym się narzucała. Zawsze byłam i chyba będę staroświecka, uznaję, że to chłopak powinien pierwszy okazywać zainteresowanie. Wiem jednak, że może poznałby mnie, może coś by się ruszyło, bo póki co nie mam możliwości. Co Pani o tym myśli? 17-latka

Z racji wieku mam podobne przekonanie, że to chłopak się stara o dziewczynę. Jednak jest nowy zwyczaj, że bez względu na płeć zaprasza się różne osoby do grona znajomych i nie wiąże się to z żadnymi podtekstami. Po prostu tworzy się krąg znajomych. Chociaż nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań, to jednak Internet może być tak zwanym kołem zamachowym, by „coś ruszyło.” Nie będzie plamy na honorze, jeśli do niego dowcipnie napiszesz, zaprosisz, zaczniesz rozmowę. Ale to wszystko nie gwarantuje, że wszystko potoczy się zgodnie z Twoimi marzeniami. Do relacji potrzebne są dwie chętne osoby, bez tego ani rusz.

kochaneproblemy@malygosc.pl

Zadaj pytanie:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione