nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 06.07.2018 20:00

Odrzucony

Od dawna byłem w niej zauroczony. Przez pewien czas istniała szansa na wzajemność, ale nagle zaczęła chodzić z innym chłopakiem. Zżera mnie zazdrość, nic mi się nie chce, nigdzie nie wychodzę, chyba tylko się zabić. Załamany

Każdy, dokładnie każdy człowiek wie, co to brak wzajemności w uczuciu, co to odrzucenie. Bardzo przykre i bolesne.
Natychmiast odrzuć myśli samobójcze. Bo od tak słabego psychicznie chłopaka trzeba uciekać. Ty się wypłacz, wyzłość, wyrzuć z siebie złe emocje, a potem zacznij dbać o siebie- o kondycję, o pasje, by ona szybko pożałowała, że zrezygnowała z takiego chłopaka.
Nie siedź w domu, nie rozmyślaj, tylko zajmij się czymś, trenuj coś, umawiaj się z kolegami, bądź aktywny, energiczny i dowcipny. Tak silnych psychicznie chłopaków dziewczyny podziwiają.
Rozumiem zazdrość, żal, rozpacz, ale nie ma innego wyjścia niż przyjąć porażkę i żyć dalej.
Specjaliści radzą, by w takich przypadkach wzruszyć ramionami, powiedzieć sobie, że nie poznała się na Tobie i to jej problem. Ona traci więcej.
Walcz o siebie, o swoją pogodę ducha, nie daj się dołować. I uważaj, bo zazdrość to przykre uczucie, które niszczy zazdrośnika.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione