nasze media Najnowszy numer MGN 03/2019

PAP/Gabriela Szulik

dodane 10.04.2018 14:55

Kibic na rowerze

Wyruszył z Kairu, by dopingować Egipt na mistrzostwach świata w Rosji

Mohamed Nufal ma 24 lata. Z Kairu wyruszył na rowerze, by w czerwcu dotrzeć do Rosji na piłkarskie mistrzostwa świata. Nufal musi przejechać ok. 5 tysięcy kilometrów. Trasa ma prowadzić przez Jordanię, Bułgarię, Rumunię, Mołdawię i Ukrainę. Ze względów bezpieczeństwa, żeby ominąć Syrię i Irak, część podróży odbędzie samolotem,

Nufal musiał zabrać na wyprawę części zamienne do roweru, dodatkowy telefon, baterie i sprzęt kempingowy. Noclegi planuje w namiocie, ale i w hostelach, i w domach gościnnych mieszkańców miejscowości, przez które będzie przejeżdżał.

Bardziej niż o mundial

Mohamed Nufal zaplanował wyprawę, by poznać, zobaczyć coś nowego. „Gdyby chodziło tylko o mundial, to wsiadłbym w samolot” – powiedział dziennikarzom.

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek