nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 21.12.2017 15:00

Sprzeczne sygnały

Jeden z kolegów wysyła sprzeczne sygnały. Raz mam wrażenie, że na mnie zerka, że mnie obserwuje, to znowu, że jestem mu obojętna. Jak mam reagować, bo bardzo bym chciał nawiązać z nim kontakt. Licealistka

Uwaga- niejednoznaczne sygnały wiążą się często w tym, że chłopak sam nie wie, co czuje. Coraz więcej chłopaków robi tak zwane dwa kroki do przodu, a potem 3 kroki w tył. Bo chłopcy boją się silnego związania z dziewczyną, boją się odpowiedzialności. Więc niejednoznaczne sygnały oznaczają czasami po prostu niedojrzałość. W najbliższym czasie uśmiechaj się do niego szczególnie serdecznie i obserwuj, jak on na to reaguje. Spoglądaj na niego badawczo, a gdy on spojrzy, to uśmiech od ucha do ucha. Spróbuj wzmocnić relacje koleżeńskie, by z nim po prostu rozmawiać. Próbuj jak najczęściej być w pobliżu niego, zadawaj pytania, pokazuj podziw, gratuluj sukcesów. Nigdy się nie popisuj swoją wiedzą i umiejętnością. Raczej proś o pomoc. Chłopcy lubią górować. Dbaj o swój wygląd, obserwuj, czy on dostrzega nowości w Twoim wyglądzie / uwaga, nie musi, wielu chłopków tego nie widzi. Jeśli to nic nie da, to wzrusz ramionami i pomyślże to jego strata, bo nie poznał się na Tobie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione