nasze media Najnowszy numer MGN 10/2021
dodane 11.10.2017 16:00

Zakazany kontakt

Podoba mi się chłopak, jest moim sąsiadem. W zasadzie to się w nim zakochałam. Problem w tym, że ja mam 14 lat a on 20. Myślałam że to chwilowe zauroczenie, ale jednak nie, nie potrafię o nim zapomnieć. Modlę się do Boga o dobrego chłopaka i pytam, czy to ten, ale dalej nie wiem. 14-latka

Moja rada jest prosta. Czekaj. Oczywiście, że sąsiad może się podobać, ale o kontakcie mowy nie ma. Nie mów mu o uczuciu, bo jeśli on jest w porządku, to powinien wręcz Cię odrzucić. Bez względu na to, jak wyglądasz, jak się czujesz, to wiekowo jesteś dzieckiem i nie wolno nawet mieć kontaktów z dziewczyną będąc dorosłym.
Módl się dalej o dobrego chłopaka, nawet możesz cicho pytać Boga, czy to może on, ale na tym koniec. Obserwuj go, bo może w najbliższym czasie się zakocha. Wtedy też się nie zamartwiaj, bo to może być chwilowe.
Czekaj, niech płyną tygodnie i miesiące. lata.
Jednocześnie dbaj o swój rozwój, ucz się, rozwijaj swoje talenty i zainteresowania.
Jeśli w najbliższych 3 latach nie zakochasz się w innym ani Ty, ani on, to może Twoje marzenie się spełni. Ta różnica wieku nie będzie już duża, gdy zdasz maturę. Póki co czekaj, aż skończysz przynajmniej 17 lat. To będzie czas próby.
Bo może Twój organizm specjalnie wybrał Ci niedostępnego chłopaka, byś się za innymi nie rozglądała. A za jakiś czas albo on, albo jednak inny. Sama to poczujesz.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione