nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 08.09.2017 16:00

Nie jest łatwo

Ostatnio zobaczyłam ofertę o zarabianiu przez Internet, był nawet sympatyczny pracodawca. Wysłał mi filmik o firmie. I jeszcze chciał ze mną porozmawiać na Skype, żeby mi wytłumaczyć, ale ja nie chciałam, bo się wstydzę. Podał datę spotkania w firmie i powiedział, że mogę przyjść z rodzicami. Ale dopiero wtedy wyszedł na jaw mój wiek, więc sprawa nieaktualna. Inni nie muszą tak kombinować z zarabianiem, mają wszystko pod nosem... To niesprawiedliwe. 14-latka

To bardzo dobrze, że chcesz zarabiać, ale pamiętaj o swoim wieku. Moim zdaniem nie masz szans, dopóki nie skończysz 16 lat. Dzieci z uboższych rodzin często są przedsiębiorcze i pracowite. Dają sobie radę.Kiedyś będziesz dumna z tego, że nie jesteś rozpieszczona  i bez wiedzy o trudach życia. Pamiętaj, że  jeśli prowadzisz rozmowy, to zawsze musisz podać wiek. Wytrzymaj jeszcze trochę, a teraz możesz wykonywać drobne, odpłatne prace tylko u rodziny lub u znajomych i zawsze za wiedzą i zgodą rodziców.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  wojas004
  ostatnia aktywność: Dziś 11:31
  łączna liczba komentarzy: 97
 • 2
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 5
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26