nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 06.06.2017 16:00

Przemęczenie

Szkoła muzyczna mnie już dobija. Czuję, że nie dam rady. Nie chcę tu dłużej chodzić. Przemęczona

Uczyłam wiele lat w szkole i byli uczniowie, którzy pod przymusem wędrowali do szkoły muzycznej, ale byli też tacy, którzy tam wręcz frunęli. Jak mi tłumaczył jeden z chłopaków, to on by chętnie rzucił normalną szkołę i siedział od świtu do nocy w muzycznej. Oczywiście został zawodowym muzykiem, teraz on uczy w muzycznej.
Ale jeśli masz serdecznie dosyć, to wytrwaj do końca roku szkolnego, zalicz wszystko i spokojnie pogadaj z rodzicami. Przygotuj mocne argumenty i spokojnie je przedstaw. Nie podejmuj pochopnych decyzji, bo dzisiejszy żal może być chwilowy, a gdy nadejdą wakacje, będziesz miała wszystko zaliczone, to spokojnie przemyśl sprawę. Zrezygnować zawsze można, oby tylko tego po latach nie żałować.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

.

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  SoRadekChusteczki
  ostatnia aktywność: Dziś 06:38
  łączna liczba komentarzy: 5
 • 2
  GoscMalegoGoscia
  ostatnia aktywność: 15.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  RadekChusteczki
  ostatnia aktywność: 14.08.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 4
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1