nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 21.02.2017 16:00

Trudny dylemat

Bardzo lubię pewnego kolegę, on mnie podobno też. Coraz bardziej szuka ze mną kontaktu i czuję, że wnet padnie ważne pytanie o chodzenie. Problem w tym, że bliska koleżanka przyznała mi się, że się w nim zakochała. Wie, że nie ma szans, ale nie wie, że on marzy o mnie. Nie wiem, co robić, bo jeśli nawet bym z niego zrezygnowała dla ratowania naszej przyjaźni, to on z nią i tak by nie był, a to świetny, wartościowy, dobry chłopak. Coś iskrzy między nami od dawna. 15-latka

To bardzo częsty problem. Warto jak najszybciej powiedzieć jej prawdę. Jakoś delikatnie, bez podkreślania, że to wielkie uczucie, bo nie wiadomo, jak się to rozwinie i ile potrwa. Może wybierzecie się z przyjaciółką na spacer i powiedz jej, że masz wielki dylemat, że nie wiesz, co robić, bo ten chłopak ..itd. Poproś ją, by Wasza przyjaźń nie ucierpiała. Poproś, by Ci pomogła rozwiązać ten problem, bo bardzo cenisz Waszą przyjaźń, ale czujesz, że masz jego wzajemność, chociaż żadne deklaracje nie padły. Nie wiemy, jaka będzie jej reakcja. Ta pierwsza się nie liczy. Jeśli odbiegnie, coś złego powie, staraj się o tym nie myśleć. W szkole normalnie z nią rozmawiaj, nawet gdyby ona milczała. Czas leczy każdą prawie ranę, a przyjaźń i koleżeństwo są tak cenne.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione