nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 07.01.2017 16:00

Ulubiony kolor

Czy ubieranie się na czarno to grzech? Ja uwielbiam czarny kolor, kocham czarne ubrania, ale to nie oznacza przecież, że fascynuję się złem. Nawet nie ubieram się jak tzw. metal, tylko po prostu czarne koszulki i czarne getry. Mi się wydaje, że to nic złego, bo przecież czarny to też piękny kolor i Bóg go stworzył, tak jak np. żółty, czerwony czy niebieski .Czy Bóg zwraca uwagę na to, jakiego coś jest koloru? I segreguje: żółte, różowe - dobre, czarne- złe. 12-latka

Oczywiście, że to nie jest grzech. Masz słuszne przeczucie, że Bóg lubi wszystkie kolory. Nie wyobrażaj Go sobie jako małostkowego człowieka, który się wciąż o coś czepia. Przyjrzyj się dziełu stworzenia, przyrodzie i zobacz, jakie tam bogactwo kolorów, a wśród nich jest też czarny. Ubieraj się, jak lubisz. I nie zapomnij o wewnętrznej radości, bo może to Ty jesteś podejrzliwa, węszysz zło tam, gdzie go wcale nie ma.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10