nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 26.12.2016 14:00

Zazdrosna koleżanka

Koleżance podoba się jeden chłopak. Mi też, ale ja czuję do niego coś więcej . Jest sympatyczny, lubię rozmawiać z nim na przerwach . Wydaje mi się, że on też mnie lubi, ponieważ jest dla mnie bardzo miły. Jednak moja koleżanka jest zazdrosna o zwykła rozmowę z nim. Jak mam z nim i nią rozmawiać? Gimnazjalistka

O chłopaka się staraj, by to był dobry kontakt, sporo rozmów. Nie mam na myśli chodzenia, bo jak się szybko zacznie, to się szybko skończy. Lepsze jest długie krążenie wokół siebie, poznawanie się, rozmowy i rozmowy, do tego iskry zauroczenia.
A koleżance powiedz szczerze, że zależy Ci na nim bardzo, więc będziesz starała się mieć z nim kontakt, liczysz, że on Was nie rozdzieli. Nie opowiadaj jej nigdy szczegółów, może nawet czasami zwróć jej uwagę na innych sympatycznych kolegów. Z nim działaj powolutku, przez uśmiechy, spojrzenia i rozmowy, pokazuj, że go lubisz i cenisz. Bądź sobą, bądź naturalna.
Do niej odzywaj się normalnie, jakby się nic złego nie działo, bagatelizuj jej zazdrość, ale też staraj się ją zrozumieć, nie mów o nim na okrągło, pokaż, że Ci na niej zależy.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione