nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 12.11.2016 16:00

Przeproś

Napisałam koleżance coś, co chciałabym cofnąć. Nie da się. Teraz ona mnie ignoruje, a wcześniej wulgarnie odpisała. Bardzo chcę odzyskać jej względy, ale boję się, że mnie wyśmieje. Poznałyśmy się przez Internet i jeszcze się nie spotkałyśmy, ale ona jest dla mnie bardzo ważna. Co zrobić? Gimnazjalistka

Napisałaś coś, co chciałabyś cofnąć. A tak się nie da. Ona się obraziła i teraz możesz tylko czekać, czy jej przejdzie. Jeśli chcesz ją odzyskać, to po prostu przeproś i napisz, że cofasz tamte słowa. Możliwe, z Cię wyśmieje. Trudno. Przecież to nie boli, a poza tym wcale się nie znacie. Nie wiem, czy ona Ci przebaczy. Są osoby, które tego nie potrafią. Jest im z tym ciężko w życiu. Ty raz lub nawet dwa razy spróbuj do niej napisać, ale jeśli się nie uda, trudno. Najważniejsze, byś z tego wydarzenia wyciągnęła wnioski na przyszłość i brała odpowiedzialność za słowa. Umiejętność przebaczania i godzenia się jest bardzo ważna, ale nikogo na siłę nie można zmusić do zgody.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione