nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 05.10.2016 16:00

Bądź sobą

Umówiłem się na spotkanie z dziewczyną, na której mi zależy. Bardzo się tego boję, by czegoś nie zepsuć, bo tak już wiele razy było, że na jednym spotkaniu się kończyło. Proszę mi coś doradzić. 16-latek

Rady niewiele dadzą, bo każda dziewczyna jest nieco inna. Ale jeśli Ci zależy, to mów komplementy, że ślicznie wygląda, że ma ładną fryzurkę czy coś tam. Pokazuj się jako chłopak w miarę dowcipny, ale bez przesady, nie taki błazen nerwowy, tylko pewny siebie i z poczuciem humoru. Mężczyzna powinien mieć swoje zdanie i być silny psychicznie. Dlatego tak się zachowuj, bo podświadomie dziewczyny takich chłopaków szukają. Odpornych na kłopoty, zaradnych życiowo. Czyli na przykład, Ty proponuj, gdzie pójdziecie następnym razem. Ty zaczynaj rozmowę. O wszystkim- śmiechy na temat dzieciństwa, żarty z siebie, opowieści o szkole, ale też o tym, co oboje lubicie, muzyka czy coś innego. Z drugiej strony nie udawaj innego niż jesteś. Nie bądź jednak zbyt poważny. Pierwsze spotkania na ogół są sztywne i trudne. Ale rozśmieszaj ją i umów się jeszcze kilka razy, bo wtedy będziecie mieli pewność, czy to ma sens.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione