nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 20.08.2016 16:00

Afery będą zawsze

Był krótki spokój, ale pojawiło się kolejne nieporozumienie w naszym kręgu znowu plotki, domysły, afery. Strasznie mnie to męczy. Kiedy wreszcie będzie spokój? Zmęczona

Nie da się w życiu uniknąć kłopotów. Będą zawsze. Jedyna rada to mocna wiara w siebie, a jej źródłem jest mocna wiara w Boga. Św. Paweł napisał "Jeżeli Bóg z nami, któż przeciwko nam?" Przemyśl to, wbij sobie do głowy, a wtedy wszystko się odmieni. Bo intrygi i plotki odbiją się od Ciebie i nic sobie z nich nie będziesz robiła. Ludzie zawsze plotkują, oceniają itd. Trzeba to lekceważyć. Natomiast nie szukaj na siłę akceptacji. Znaj swoją wartość i rób to, co uważasz za słuszne. Gdy inni wyczują Twoją pewność siebie, zadowolenie z siebie, to nie będą tak się wtrącali, bo wyczują, że jesteś silną osobowością. Czyli mocna wiara i wynikająca w niej pewność siebie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10