nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018
dodane 13.08.2016 16:00

Czas zakończyć tę relację

Zaczęliśmy ze sobą chodzić kilka miesięcy temu, ale wszystko się psuje. On wchodzi w złe towarzystwo, wiem, że są tam papierosy i alkohol. Unika wszelkiej bliskości, najmniejszego nawet przytulenia. Stał się opryskliwy, nawet niemiły. Koleżanki też to widzą. Czy ma sens tę relację ciągnąć? 16-latka

Otóż jestem przekonana, że powinnaś Waszą relację zakończyć. On całym sobą pokazuje, że już nie chce tego związku. Jednocześnie jest zbyt słaby, by sam zakończyć sprawę i chce to przerzucić na Ciebie. Moim zdaniem powinnaś to zrobić. Zaproponuj przejście na relację koleżeńską. Może nieraz będziesz mu mogła w czymś pomóc, bo to chłopak zagubiony, ale nie ma sensu taki związek, gdzie jedna strona jest oparciem, a druga tylko z tego czerpie siłę dla siebie. Bycie z rówieśnikami o luźnych obyczajach i pokrętnych poglądach jest pozornie łatwiejsze i on to wybiera. Dziewczyna niby jest wychowawczynią, ale Wasz układ już nie jest dobry. Czułość to wyrażanie uczucia. Jego ciągły smutek to mowa ciała, którą chce Ci przekazać informację. Moja rada jest prosta- spokojne rozstanie, podziękowanie za to, co było dobrego, propozycja koleżeństwa.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10