nasze media Najnowszy numer MGN 07/2019
dodane 05.08.2016 16:00

Samotne wakacje

Niby mam w szkole koleżanki, ale podczas wakacji nie chcą się spotykać. Wiem, że one umawiają się na rowery, na spotkania. Mnie nie zapraszają. W mojej miejscowości mam tylko jedną koleżankę. Zazdroszczę tamtym dziewczynom spotkań, jest mi przykro. Gimnazjalistka

Staraj się za bardzo nie przejmować swoją sytuacją, bo znasz swoją wartość. Raz lub dwa zaryzykuj i napisz, że chętnie pojedziesz z nimi na rowery. Zobaczysz, co odpiszą. Nie obrażaj się na nie, bo są jakie są. Może trochę bezmyślne w tym zachowaniu. Może uda Ci się do nich dołączyć, a może wcale nie ma czego żałować. Jeśli się nie uda, to kombinuj jak dobrze spędzać czas z przyjaciółką, jak rozwijać swoje zdolności, szukać swoich innych talentów, takich przyziemnych, ale ciekawych jak pieczenie, gotowanie, uprawianie ogrodu lub inne. Spróbuj zorganizować coś u siebie i zaproś dziewczyny, także tę miejscową. Dobrze to zaplanuj.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 12.08.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 24.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 111
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione