nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 11.06.2016 17:00

Smutek opuszczonej

Przyjaciółka oddaliła się ode mnie do innych, bardziej lubianych dziewczyn. Zauważyłam, że ma gorsze oceny, nie odrabia prac domowych. Przez jej odejście cały czas na przerwach siedzę sama. Co mam zrobić? Opuszczona

Bardzo współczuję, że przyjaciółka odeszła do innych dziewczyn. Kiedyś będzie tego żałowała, może już przy świadectwie? Bardzo ważne, byś na przerwach nie siedziała sama. Koniecznie podchodź do różnych dziewczyn, albo chociaż spaceruj po szkole, idź do biblioteki, rób cokolwiek, pomagaj przy maluchach, byleś nie siedziała sama. Nie jest dobrze, gdy się ma tylko jedną przyjaciółkę. Bo szkole przyjaźnie nie są trwałe. Warto mieć dużo koleżanek, a do tego być wesołym. Nikomu na tamtą przyjaciółkę nie gadaj, może ona jeszcze wróci. Bo to na pewno chwilowa fascynacja. Wiem, że Ci ciężko, ale ukryj to, uśmiechaj się i próbuj rozmawiać z różnymi dziewczynami z klasy i spoza klasy. Jeśli się nie da, to znikaj w bibliotece. Może tam poznasz miłe dziewczyny z innych klas.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione