nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 22.05.2016 22:00

Trudne poszukiwania

Jak poradzić sobie z brakiem miłości, bliskiej osoby? To jest coś takiego, że człowiek bardzo jej potrzebuje i stara się jej na siłę szukać. Jednak im bardziej szukam, tym bardziej się pogrążam. Powie Pani, żeby odpuścić - tylko jak? Modlę się do Boga, by obdarzył mnie tą wielką łaska i piękną, mądrą kobietą, ale nic się nie zmienia. A ja cierpię. Samotny

Pan Bóg wysłuchuje naszych modlitw. Możliwe, że jest wokół Ciebie kilka świetnych dziewczyn, tylko Ty ich jeszcze nie zauważyłeś. A może siedzisz w domu i czekasz? Bóg nie ma innych rak niż nasze, trzeba więc szukać i mieć oczy i serce otwarte. Tęsknotę, potrzebę poznania dobrej dziewczyny świetnie rozumiem. Nie należy odpuszczać, tylko szukać. A jest z tym obecnie problem, bo dobrej i spokojnej dziewczyny nie poznasz na imprezach. Przede wszystkim rozglądaj się w kościele i parafii. Zawsze wszystkie spotkania młodzieży były miejscem, gdzie aż iskrzyło od uczucia. Zresztą, ciągle piszą do mnie oazowicze i oazowiczki o swoich zauroczeniach. Świetne miejsce to letni wyjazd na oazę. Inną wielka okazją są w tym roku ŚDM. Warto się zapisać, teraz chodzić na spotkania, czuwania itp. Sprawdź, w której parafii takie spotkania się odbywają. Czasami ktoś idzie pierwszy raz i ze zdumieniem widzi, że tam chodzą znajomi ze szkoły. W czerwcu będzie spotkanie polskiej młodzieży na Lednicy- piękna sprawa i miejsce, gdzie przyjeżdżają wartościowe osoby. Wiem, że coraz trudniej łączyć się Wam w pary, bo macie bardzo wygórowane oczekiwania. Dlatego pary na poważnie powstają coraz później. Pisze do mnie trochę studentek i wiele dopiero teraz, na studiach, poznało wartościowych chłopaków. Wszystkie działają w duszpasterstwie akademickim. Rozejrzyj się uważnie. Wy często spoglądacie tylko na rzucające się w oczy dziewczyny. A te ciche i skromne odrzucacie. Dziewczyny podświadomie szukają chłopaków silnych psychicznie, odpornych na kłopoty, z poczuciem humoru, bo to też oznaka siły psychicznej. Więc szukaj wokół siebie, myśl o sierpniowych pielgrzymkach, myśl, gdzie byś się mógł w przyszłym roku zapisać, gdzie można poznać wartościowe dziewczyny.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione