nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020

Stanisław Sosenko

dodane 02.05.2016 13:44

Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna

Szkolny konkurs w Janowie Podlaskim "Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna" - rostrzygnięty

Okres Wielkiego Postu to czas wielkich przeżyć religijnych. Jest to również okres związany z tradycjami ludowymi związanymi z obrzędowością tych świąt. W nawiązaniu do tych tradycji w Szkole Podstawowej im. Czesława Tańskiego w Janowie Podlaskim odbył się konkurs religijny ‘Najpiękniejsza kartka wielkanocna ". Konkurs trwał miesiąc czasu, od połowy marca do połowy kwietnia. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań dzieci i młodzieży inspirowanych zwyczajami i tradycjami  Świąt Wielkanocnych oraz stworzenie dzieciom możliwości prezentacji własnej twórczości artystycznej. Wszyscy uczniowie, którzy przystąpili do konkursu wykazali się dużą pomysłowością i znajomością różnych technik plastycznych. W konkursie wzięło udział 46 uczniów z kl. III - VI.
Podsumowanie konkursu oraz wręczenie nagród odbyło się na apelu szkolnym 12 kwietnia 2016 r. Uczniowie od I do IV miejsca otrzymali różańce, aniołki oraz obrazki Jezusa Miłosiernego. Na szkolnej gazetce religijnej zostały umieszczone najlepsze prace.

Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione