nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 19.05.2016 18:00

Problem z okularami

Od 1,5 roku nosiłam okulary. Wkładałam je tylko do nauki, przy odrabianiu lekcji, oglądaniu telewizji. Dziś okazało się, że muszę nosić 2 pary okularów. Trochę się wstydzę. Podobno dziewczyny noszące okulary są "brzydkie" i w ogóle zawsze są tymi gorszymi. Czy tak jest naprawdę? Za rok pójdę do gimnazjum w mieście, więc jak to będzie? 5-klasistka

Zapewniam Cię, że w szkołach absolutnie nie spogląda się na dziewczyny noszące okulary jako na gorsze! Sama noszę okulary od 9 roku życia i byłam tak pewna siebie, że nikt nawet nie odważył się zrobić uwagi. Na powodzenie, popularność to nie wpływa.  Chyba dwa lata temu w jednej z klas, gdzie uczyłam, jedna z lepszych uczennic musiała nosić okulary. Wszystkie koleżanki jej zazdrościły, jedna nawet kupiła sobie okulary, ale z czystymi szkłami, bo żadnej wady nie miała. W tej klasie zapanowała moda na okulary. Więc najważniejsze, byś się nie stresowała, byś spokojnie dobrała oprawki, byś chodziła z dumną miną i nigdy nie narzekała na okulary.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione