nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 06.02.2016 14:00

Niech się śmieje

Dzisiaj może obejrzę z tatą film "Król lew". Zna pani ten film? No i chciałabym go w spokoju obejrzeć. Bo, jak np. wejdzie mój brat do pokoju, to będzie się śmiał albo coś. Jak zrobić, żeby nikt nam nie przeszkadzał? Bo wejście brata to chyba nie jest powód do wstydu? Ja bardzo lubię te filmy animowane, szczególnie z Disneya. Co zrobić? 12-latka

Przecież możesz sobie oglądać filmy, jakie tylko chcesz! A brat ma prawo do śmiechu. Po to są bracia, szczególnie starsi, by trochę dokuczali i hartowali wrażliwość swoich sióstr. Są nawet osoby dorosłe, które lubią filmy animowane. „Króla lwa” pamiętam. To film familijny, zresztą, wytwórnie o to dbają, by film miał przekaz dla starszych i młodszych. Absolutnie nie ma się czego wstydzić, oglądaj film i śmiej się razem z bratem, jeśli on wejdzie i zacznie się śmiać. Kto wie, może się dosiądzie i też odpocznie z Wami?

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44

Najwyżej docenione