nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 14.01.2016 21:00

Przed balem gimnazjalnym

Nie mogę tańczyć poloneza z kolegą, na którego zaproszenie odpowiedziałam pozytywnie. Zaraz tego pożałowałam. Dziś była próba. Kiedy pani wymieniła jego i moje nazwisko, ktoś zarechotał. Mam tego dość. Jest już niemało par, gdzie z różnych powodów nastąpiły zmiany. Ja chyba też mu powiem, że z nim nie tańczę. Trudno, może będzie bardzo zawiedziony, ale ja już naprawdę nie mogę. Myślałam też, żeby nie pójść w ogóle na ten bal, ale już zapłacone, więc odpada. 3-klasistka

Rozumiem, że w tym wieku to bardzo drażliwa sprawa. Ale najważniejsze dla Ciebie, że inne pary się pozmieniały. Jeśli tak, to zrób jak uważasz. Ponieważ widzę, że strasznie Cię to męczy, to zakończ już tę sprawę, bo szkoda nerwów. Maturzyści inaczej to przeżywają, zupełnie niepotrzebnie zafundowano Wam zabawę w maturzystów. Sama widzisz, ile niepotrzebnych nerwów. W sumie nie stało się nic strasznego, bo zawsze ktoś się śmieje, taki to wiek, ale też jest to czas wielkiej nadwrażliwości, więc wykorzystaj to, że sporo par się zmieniło i załatw tę sprawę.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione