nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 06.01.2016 11:00

Wszystko w normie

W tym roku w naszej klasie jest inaczej. Zawsze koledzy nas olewali, oni sobie żyli obok, a my dziewczyny obok. W tym roku jednak oni zaczęli nas wyśmiewać. Dokuczają nam, a jak przyszedł kolega z równoległej klasy, oni w niego rzucali długopisami, piórnikami i innymi rzeczami. Kiedy zapytałyśmy się czy są zazdrośni, oni się wyparli, że byliby zazdrośni gdybyśmy były dziewczynami z innej klasy, bo to w nich wszyscy chłopacy się podkochują. Co mamy o tym myśleć? Szóstoklasistki

Wszystko jest zgodne z naturą, z kolejnością rozwoju nastolatków. Wasikoledzy dorastają, zauważają powoli Waszą urodę i wdzięk, no i ich to bardzo niepokoi. W tym wieku reagują nieporadnie, czyli dokuczają, zachowują się chamsko. Za nic się nie przyznają, że jednemu lub drugiemu się któraś z koleżanek podoba. Możecie na ich dziecinne zachowanie nie reagować, możecie z nich lekko kpić. Ale wojny nie wprowadzajcie. Koledzy dorosną, może późną wiosną, a może dopiero w gimnazjum. Sami sobie wmawiają, że podobają im się tylko dziewczyny z równoległej klasy, bo Wy dla nich jesteście trochę jak siostry i nie radzą sobie z tym, co widzą i czują.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione