nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 05.01.2016 14:00

Brakuje odwagi

Jest w naszej klasie chłopak, który wydaje mi się bardzo ciekawą osobą. Od dwóch miesięcy zbieram się w sobie, żeby jakoś zagadać, ale nie potrafię - mimo tego, że nawet na kilku przedmiotach razem siedzieliśmy. Miałam nawet wrażenie, że on też mnie całkiem lubi. Mam tak, że jeśli za pierwszym razem czegoś nie zrobię, to się za mną tak ciągnie i nic z tym nie robię. Jak się przełamać? Żeby, gdy mam wybór, w tym małym ułamku sekundy zdecydować, że się odważę, a nie schowam głowę w piasek? Licealistka

Rozumiem. Ale nie bądź dla siebie za surowa. Przecież mnóstwo ludzi tak ma, że w ułamku sekundy nie potrafią dowcipnie odpowiedzieć, zażartować, zagadać. Dodatkowo w kontakcie z chłopakiem, na którym nam bardzo zależy jesteśmy tak spięci, że to wprost granica paraliżu. A jeśli temu chłopakowi też zależy, to oboje jesteście zestresowani i każde źle o sobie myśli i wszystko źle tłumaczy. Tak było, jest i będzie. Dlatego już myśl o sobie tylko dobrze, bądź dumna ze swojego charakteru i do dzieła. Zacznij od pięknych uśmiechów. Odezwanie się do chłopaka to jak skok do wody. Trzeba się ośmielić i pewnego dnia powiedzieć jakieś zdanie. Kolejny dzień i kolejny skok, czyli jakieś pytanie o szkolne sprawy itd itd. Jak tego nie zrobisz, to nic się nie zacznie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione