nasze media Najnowszy numer MGN 05/2020
dodane 21.12.2015 14:00

Nielubiana i wyśmiewana

W klasie prawie wszystkie dziewczyny mnie nie lubią. Tylko moja przyjaciółka mnie lubi, no i chłopcy. Ale tu pojawia się drugi problem. Kiedyś mojej przyjaciółki nie było w szkole i usiadłam z moim kolegą. Wtedy dziewczyny zaczęły się śmiać, że się zakochałam itp. Sama nie wiem, co robić. Trzecioklasistka

Masz bardzo dużo, bo masz przyjaciółkę i masz dobrych kolegów. To ważne. Czasami piszą osoby, które są w klasie kompletnie same. A Ty tak ciężko nie masz. Czyli ciesz się z tego, co jest. Gdy przyjaciółki nie ma, swobodnie siadaj z kolegami a na śmiechy pytaj ze złośliwym uśmieszkiem "co zazdrościsz, też byś chciała?" Gdy Ci dokuczają, że jesteś zakochana, to się śmiej, powiedz, że głodnemu chleb na myśli. Powiedz, że Ty nie masz problemów z nawiązaniem kontaktów z chłopakami i chętnie im w tym pomożesz. Ale zaznaczam, że wojna z dziewczynami nie jest potrzebna. Moim zdaniem one są o coś zazdrosne. Może właśnie o tę wielką swobodę w rozmowach z kolegami. Mnóstwo dziewczyn nawet w liceum nie potrafi rozmawiać z chłopakami. Przede wszystkim nigdy się nimi nie przejmuj. Przebacz im w sercu, pomyśl, jak powolutku nawiązać z nimi lekki, koleżeński kontakt. Czasami się życzliwie uśmiechnij, czasami coś pochwal, czasami o coś zapytaj. Kiedyś powiedz, że przecież tyle godzin jesteście razem w klasie, więc lepiej się lubić niż się tępić. Nie daj sobie dokuczać, ale też nie złość się, wyciągaj rękę na zgodę, dużo się śmiej i żartuj.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione