nasze media Najnowszy numer MGN 02/2019
dodane 27.11.2015 13:00

Wada przyjaciółki

Mam wspaniałą koleżankę o pewnej wadzie. Czasami się kłócimy. Gdy okaże się, że mam rację, ona nie umie przyznać się do błędu. Denerwuje mnie to. Co mam robić? Koleżanka

Jeśli to jest wspaniała dziewczyna, to przyjmij ją właśnie taką, z tą wadą. Bo idealnych ludzi nie ma. Gdy po raz kolejny okaże się, że nie miała racji w jakiejś sprawie, to na wesoło zwróć jej uwagę, że znasz tę jej cechę, że akceptujesz ją właśnie taką. Inaczej by się okazało, że Ty z kolei jesteś zasadnicza i drobiazgowa. Nie wykłócaj się o to, tylko powiedz na wesoło. Korzystaj z tego, co w niej jest dobre, a z tej wady się troszkę śmiej.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek