nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 22.09.2015 21:00

Pomóc rodzinie

Nasi rodzice coraz bardziej i coraz poważniej się kłócą. Młodsza siostra jest przerażona, strasznie się boi rozwodu. Czy możemy coś zrobić, by nasza rodzina przetrwała? Gimnazjalistka

 Niedawno dostałam podobny list. Poradziłam siostrom, by urządziły jakieś miły wieczór. Można przygotować kolację dla rodzinki, niech będzie jakoś inaczej, uroczyście. Możecie też przygotować zdjęcia rodziców z lat młodości, gdy byli narzeczonymi, gdy Wy byłyście malutkie itd. Możecie na jeden wieczór przygotować gry planszowe i zaprosić, byście grali wszyscy. Jeśli tato odmówi, to próbujcie go uprosić.Ale gdyby to się nie udało, to trzeba to jakoś przetrwać.  Problemy rodzinne bywają bardzo trudne. Gdyby działo się źle, to mów siostrze, że rodzice bardzo Was kochają, ale oni nie radzą sobie teraz z sobą, lecz może nadejdzie dzień, że to się skończy. Módlcie się gorąco o pomoc w trudnej sytuacji rodzinnej. Pan Bóg chce dobra Waszej rodzinki, ale Bóg daje ludziom wolność i ludzie sami podejmują decyzje, często są głusi na Bożą podpowiedź. Jednocześnie polecam, byście się mamy lub taty zapytali o sytuację, bo dzieci często z wielkim wyprzedzeniem boją rozpadu rodziny.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione