nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 21.09.2015 15:00

Twórzcie grupę

Koledzy w klasie wprowadzają nowy rodzaj dokuczania tym, którzy się uczą. Wyśmiewają, że jesteśmy dziecinni itp. Inni coraz bardziej ukrywają to, że się uczą, że im zależy, głośno już się do pracy nie przyznają. Zostało nas tylko 3 dziewczyny. Jak się zachować wobec nich? Gimnazjalistka

Jesteście już w trójkę, a to dużo. Spędzajcie razem przerwy, śmiejcie się dużo. Twoi rówieśnicy są wielkimi głuptasami, ale to minie. Trzeba tylko czuć wielka siłę psychiczną. Nie zaczepiajcie ich, nie dyskutujcie, nie przekonujcie, ale niech widzą, że kompletnie nie zwracacie na ich uwagi. Wzruszajcie ramionami, śmiejcie się z ich gadania, pokazujcie minami, że dokuczanie Was nudzi. Czasami bądźcie lekko złośliwe, pytajcie np. kiedy zmienicie repertuar, kto następny w kolejce do dokuczania? Rozejrzyjcie się uważnie po klasie, bo może jedna lub dwie dziewczyny dołączą do Waszej trójki?

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione