nasze media Najnowszy numer MGN 07/2019
dodane 18.09.2015 12:00

Bez słów

Zauroczyłam się w jednym koledze ze szkoły. Nie wiem, jak nawiązać z nim kontakt? Czy mu coś powiedzieć? Ciągle o nim myślę. Gimnazjalistka

Kombinuj, gdzie ten chłopak chodzi, gdzie przebywa i próbuj ciągle być w pobliżu. Niby przypadkiem. Najpierw się do niego ładnie uśmiechaj, a potem mogą być takie lekko porozumiewawcze uśmieszki. Jeśli uczycie się w jednej szkole to sprawa jest prosta. Można wcześniej przyjść, później wyjść, wpadać na chłopaka w szatni, w bibliotece, na korytarzu itd. Tak samo ważne jak uśmiechy są spojrzenia. Oczy potrafią wszystko wyrazić- zdumienie, że go widzisz, radość, że go widzisz, rozbawienie, porozumienie. Zrób sobie ćwiczenia przed lustrem. Człowiek bardzo wiele przekazuje mową ciała, nawet o tym nie wiemy. Oczywiście, musisz być cierpliwa i w miarę spokojnie czekać, bo przecież nie wiadomo, jak on zareaguje, czy będzie Tobą zainteresowany. Chłopcy nie przepadają za nachalnymi dziewczynami. Więc nie zaczepiaj, tylko pokazuj radość życia, zaciekawienie i podziw. Do chłopaka należy inicjatywa. Bądź cierpliwa, bo taka rozmowa oczu i uśmiechów może trwać długo.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl


 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 12.08.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 24.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 111
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione