nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 19.07.2015 22:18

Marzenie o ideale

Marzę o spotkaniu chłopaka, który jest wartościowy, ale wydaje mi się, że w tych czasach to niedościgniony ideał. Widzę już moje koleżanki z chłopakami. Nie są osobami pilnującymi nauki w przeciwieństwie do mnie. Jak kogoś wartościowego i mądrego poznać?

Zapewniam Cię, że teraz też jest wielu wartościowych chłopaków. Tylko coraz trudniej jest się Wam spotkać. Ale trzeba szukać. Czy chodzisz na spotkania oazowe czy innej wspólnoty w parafii? Czy jesteś zaangażowana w życie parafii? Czy planujesz udział w letniej pielgrzymce? W czasie wakacji na terenie całej Polski w klasztorach organizowane są różne imprezy dla młodzieży. Daty i miejsca  już są w Internecie.  6 czerwca było spotkanie młodzieży w Lednicy. Przyjechało tam 100 000 młodych! Dostałam pełne zachwytu relacje.  Za rok spotkanie młodzieży całego świata u nas. Już są grupy angażujące się w przygotowania w parafiach, a Ty?  Wartościowego chłopaka można też poznać w szkole, na różnych zajęciach pozaszkolnych, tylko szukać. Wartościowy chłopak nie jest podrywaczem, nie zaczepia dziewczyn, nie jest imprezowiczem.

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione