nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 08.07.2015 18:00

Czego ja chcę?

Próbuję wyrzucić to uczucie, ale ono jest silne. Byliśmy na kilkudniowej wycieczce W autobusie wciąż na mnie spoglądał. Potem usiadł blisko i rozmawialiśmy całą drogę. Gdy byliśmy już w szkole, pięknie mnie pożegnał. Tak mi na nim zależy, ale czy to ma sens? 15-latka

Czas pokaże, czy to ma sens. Bądź cierpliwa. Poza tym nie widzę żadnego problemu. W tej chwili oboje jesteście zauroczeni. W Waszym wieku tak często nie ma wzajemności, a u Was ta wzajemność jest. On pięknie pokazuje, jak jesteś dla niego ważna. Piękne gesty z jego strony. Więc gdzie jest problem? Teraz ważne, byście dużo ze sobą rozmawiali, dużo się śmiali, cieszyli się sobą. Nie czekaj na wyznania. Im wolniej się wszystko rozwija, tym lepiej, bo wtedy trwa dłużej. Powodzenia, ciesz się tym, co jest, bo jest pięknie. Natomiast bywa, że taka piękna fascynacja nagle się kończy i wtedy należy to przyjąć z pokorą, uznać, że tak widocznie dla nas lepiej. Całą tę sferę życia najlepiej oddać Panu Bogu i prosić, by kierował.


 

Zadaj pytanie:

korepetycje@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione